Okolica

    Willa Misiowa Chata ma idealne położenie na spędzenie wymarzonego urlopu o każdej porze roku. Można powiedzieć, że jest to położenie na piątkę, albowiem…

 

    W promieniu do 5 km od naszej willi położone są wszystkie tereny narciarskie Białki Tatrzańskiej, Bukowiny, Jurgowa i Czarnej Góry. Do najbliższego wyciągu krzesełkowego na Kozińcu jest zaledwie 300m pieszo. Wiecej na temat terenów narciarskich w zakładce atrakcje-zima.


    A latem, 5 km dzieli nas od stoku Kotelnicy Białczańskiej na którym wyciąg krzesełkowy oraz przeróżne pojazdy do zjeżdżania z góry dostępne są przez całe wakacje.

 

    Również w promieniu 5 km dostępne są dwa największe aquaparki Podhala – Terma Bania w Białce Tatrzańskiej i Bukowina w Bukowinie.


    Wreszcie zaledwie 5km dzieli nas od granicy ze Słowacją w Jurgowie i mnóstwa atrakcji po drugiej stronie Tatr.

 

     Ale wcale nie trzeba pokonywać aż 5 km, żeby się nie nudzić. Tuż za furtką są łąki zachęcające do spacerów, na których latem pasą się stada owiec. Drogą pod górę wprost spod naszego domu można wejść na szczyt Sarnowskiej Grapy, skąd pieknie widać Tatry, Pieniny i Gorce.


    Zaledwie kilkaset metrów dzieli nas od rozległego koryta rzeki Białki pokrytego białymi kamieniami. W okresach niskiego poziomu wody – to idealne miejsce do spacerów i plażowania w upalne dni.


    Jeśli ktoś woli wycieczki rowerowe – w pobliżu są wypożyczalnie rowerów i mnóstwo tras o każdym stopniu trudności.

 

    A poza tym – gwarantujemy niezapomniane widoki gór przez cały rok, piękne wschody i zachody słońca, rozgwieżdżone niebo, w sierpniu spadające gwiazdy… koniecznie zobaczcie to sami. 

 

 

 

willa

 

► RODZINNY DOM, DO WYNAJĘCIA NA       WYŁĄCZNOŚĆ W OKOLICY BIAŁKI             TATRZAŃSKIEJ I BUKOWINY

 

► DLA RODZIN I GRUP ZNAJOMYCH

 

► Z WIDOKIEM NA TARY, ŁĄKI I LAS

 

► DLA MAX 12 OSÓB DOROSŁYCH I 2            DZIECI

   KONTAKT:

TELEFON:

737 461 137

EMAIL:

info@willamisiowachata.pl

ADRES:

Willa Misiowa Chata

Magdalena Rodak

ul. Nadwodnia 85k, Czarna Góra,

34-532 Jurgów, NIP 9521866362

wifi

 

COPYRIGHT BY WILLAMISIOWACHATA.PL 2023. WSZYSTKIE PRAWA DO TREŚCI I ZDJĘĆ ZE STRONY, ZASTRZEŻONE.